Kaimo DIENOS STOVYKLA miesto vaikams (7-11 m.)

VIETŲ NEBĖRA.

Pagal licencijuotą, sensorika paremtą vaikų lavinimo programą „TimberNook“

Mieli tėveliai, kviečiame jūsų vaikus į tikrą BASAKOJĘ, kvepiančią pievų gėlėmis ir kupiną gamtos lobių vaikystę! Lietuvoje pirmą kartą rengiama stovykla pagal pasaulyje pripažintą ir pamėgtą lavinimo sistemą TimberNook. Šios programos kūrėjai suteikė Lietuvai išskirtinį leidimą šią vasarą surengti vieną stovyklą pagal TimberNook principus.

Vaikų laukia įsimintina savaitė:

statysime parduotuvių miestelį miške, kursime savo prekes ir valiutą, gaminsime maistą ant laužo ir nuveiksime dar daug smagių ir nekasdieniškų dalykų. Telefoną pakeis tyras oras, televizorių – atvira erdvė, kompiuterį – laisvas žaidimas.

 

Pasinaudokite šia unikalia galimybe ir registruokitės jau dabar – stovyklautojų skaičius ribotas.

 

Kas yra TimberNook? Tai yra lavinimo sistema, kurią sukūrė vaikų terapeutė Angela Hanscom. Gydydama vaikus ji pastebėjo, kad daugelis iš jų turi fizinės ir psichinės sveikatos problemų, susijusių su neišvystytomis juslėmis, neišlavinta motorika, koordinacijos stoka. Šiuolaikiniai vaikai per mažai laiko praleidžia laisvai žaisdami lauke ir tai turi neigiamų pasekmių jų sveikatai bei raidai – tokią išvadą padarė Angela ir ėmėsi kurti lavinimo sistemos, kuri stiprintų natūralų vaikų ryšį su gamta. Šiandien programa sėkmingai taikoma JAV, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje.

Kaip tai veikia? Stovyklų metu atkuriamas tikras autentiškas žaidimas gamtoje, kuomet patys vaikai imasi iniciatyvos ir patys sprendžia savo žaidimo sąlygas bei kryptį. Pavyzdžiui, ieško natūralioje aplinkoje „statybinių medžiagų“, iš kurių galėtų pasistatyti parduotuvę, sprendžia, kaip atlikti darbus, prašo draugų pagalbos, siūlo savąją, mainosi rastomis gėrybėmis. TimberNook remiasi idėja, kad gamta vaikams suteikia optimaliausias sąlygas, kurios reikalingos visapusiškai vaiko raidai. Vaikai turi galimybę panirti į turtingą natūralią aplinką, kuri ne tik lavina visą jutiminę sistemą, bet ir socialinius, fizinius, protinius įgūdžius bei reguliuoja emocijas.

 

TimberNook Lietuvoje. Smagu, kad šią unikalią lavinimo sistemą į Lietuvą atveža ne kas kitas, o mūsų tautietė Aušra Linkevičiūtė. Ji yra TimberNook programos vadovė Londone, auginanti 6 metų sūnų, kuris yra ištikimiausias gamtos stovyklų fanas. Aušra, įgijusi vaizdinės antropologijos specialybę, dirbo su vaikais ir anksčiau – rengė jiems interaktyvias video dirbtuves, kuriose siekė atskleisti mažųjų kūrybiškumą, skatinti savarankiškumą bei iniciatyvumą.

„Aš nuoširdžiai tikiu ir vadovaujuosi TimberNook filosofija, kurios tikslas stiprinti vaikų ryšį su gamta ir palaikyti jų teisę laisvai žaisti. Manau, kad išties svarbu kiekvienam vaikui suteikti laiką ir erdvę būti vaikais, tuomet išryškėja tai, ką jie savyje turi geriausio“ – sako Aušra.

 

Stovyklos programa. Kiekviena TimberNook programa rengiama atsižvelgiant į vietos specifiką, vaikų amžių bei grupės dinamiką. Šįkart vaikai turės galimybę tapti savotiškais miško verslininkais: statysis ir įrenginės parduotuves, nuspręs, kuo nori prekiauti ar kokias paslaugas teikti, kurs savo valiutą ir produktus, gamins maistą. Tokia smagia žaidimo forma vaikai stiprins visus pagrindinius įgūdžius: lavins motoriką ir koordinaciją, mokysis dirbti drauge bei mąstyti strategiškai, ugdys visus pojūčius, reguliuos emocijas ir kt.

 

SVARBU!

Vaikai visą dieną leis lauke, tad labai svarbu tinkama apranga ir apavas. Kasdien atgausite laimingus murziukus 🙂

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Amžius:               7-11 m.

Data:                    2019 m. birželio 17-21 d.

Laikas:                7:30 – 18:00

Vieta:                  Parūdupių k., Mickūnų sen.

Renkamės „Bendrakeleiviuose“, Didžioji g. 34, Vilnius, iš čia užsakytu autobusu kasdien 8 val. išvykstame į Parūdupių kaimą, kur leidžiame laiką iki 15 val. Tuo pačiu autobusu grįšime į Vilnių apie 16 val. Vaikučius tėveliai pasiimti turės iki 18 val.

Maitinimas:       3 kartai

Priešpiečiai, pietūs, pavakariai. Šviežią, šiltą maistą pristato vietinė kavinė.

Grupės dydis:    ne daugiau 15 stovyklautojų.

Kaina:                 160 eur

Informacija:       8644 20883

Registracija

Stovykla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

 

 

 

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2019

Up ↑

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.