Sveiki, mielieji,

artėja kitas mūsų pasimatymas. Kad ir kokios jaukios ir mielos mūsų „Bendrakeleivių“ sienos, vis tik šįkart kviečiame susitikti už jų ribų ir aplankyti bei pamatyti kažką naujo.

Kiekvieną paskutinį mėnesio 7dienį dauguma muziejų atsiveria ir kviečia apsilankyti juose nemokamai. Kovo vidury Nacionalinė dailės galerija atvežė naują parodą iš Kinijos. Net jei nesate menų žinovai (mes nesame), visad yra įdomu susipažinti su kitomis kultūromis. O kad būtų sklandesnis pažinimas, mes rezervavome gidą kovo 31 d. 12 val. Už jį teks susimokėti (po eurą susimesim).

O po parodos kviesime prisėsti kavinėje puodeliui arbatos, aptarti parodą ir šiaip bičiuliškai pabendrauti.

Pasiūlymas: ateikite į parodą anksčiau, apžiūrėkite ekspoziciją, kad jau po gido pasakojimo visi kartu galėtumėm traukti arbatos gerti.

 

Data: kovo 31 d.

Savaitės diena: sekmadienis.

Laikas: gidas užsakytas 12 val.

Vieta: Nacionalinė dailės galerija, Konstitucijos pr. 22

Kaina: 1 euras už gidą.

Daugiau informacijos apie parodą: http://www.ndg.lt/parodos/parodos/kin%C5%B3-%C5%A1eji.aspx

Būsim dėkingi, jei pranešite apie savo dalyvavimą oreonas@gmail.com

Irutė, Rita ir Bendrakeleiviai

 

SUSITIKIMŲ AKIMIRKOS

2019. Nacionalinėje dailės galerijoje. Gražus būrelis meno smalsuolių susirinko susipažinti su kinų menu “Šeji”. Masyvūs, įvairių stilių ir technikų paveikslai kaustė „bendrakeleivių“  žvilgsnius. O po parodos buvo smagu nors trumpam vienas su kitu pabūti, išgerti puodelį arbatos, aptarti parodą ir ne tik. Akimirkos. 

 

Veikla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.