Radijas ir TV

Norėdami perklausyti / peržiūrėti įrašą, spauskite pageidaujamą pavadinimą:

2017-06-10, Marijos radijas, “Tikėjimo žvilgsniu”. Veronika Kimbrytė kalbina Elvyrą Kučinskaitę – vieną iš “Bendrakelevių” centro įkūrėjų, sielovadininkę, publicistę ir žurnalistę. Ilgus metus dirbusią kultūrinėje ir religinėje žiniasklaidoje.

2017-05-26, Marijos radijas, „Kaip padėti vaikui, kai jo tėvai skiriasi“

2017-04-18, Marijos radijas, “Aktualijos”. Skyrybos išmuša žemę iš po kojų, supurto iki pat šaknų, dažnai nušluodamos visa, kas buvo įprasta. Ir jei vieni kaip šiaudo griebiasi tikėjimo iš naujo jį atrasdami, kiti pyksta ant viso pasaulio – ne tik ant išdavusio sutuoktinio, savęs, bet ir paties Dievo. Aktualijų laidoje „Skyrybos kaip galimybė susitikti su Dievu ir savimi“ apie tai kalbės tėvas Antanas Saulaitis, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ vadovė Daiva Jakštienė ir šiame centre krizines skyrybų grupes lankęs Remigijus. Laidą veda žurnalistė Ieva Urbonaitė-Vainienė.

2017-03-24, Marijos radijas, “Knygų lentynoje”. Apie knygą, kuri neturi pavadinimo. Laidoje pristatoma leidyklos „Alma Littera“ išleista knyga „Be pavadinimo“. Šioje knygoje surinktos tikros žmonių, išgyvenusių artimųjų savižudybę, istorijos. Laidoje dalyvauja istorijas perteikusi Elvyra Kučinskaitė ir savo pasakojimais apie artimojo netektį pasidalinę Jurga, Viktorija ir Justinas. Laidoje kalbėsime apie labai skaudžius išgyvenimus ir ieškosime, kaip susigrąžinti viltį, stiprybę ir džiaugsmą gyventi. Laidą veda Julija Ladigaitė.

2017-03-15, Marijos radijas, “Aktualijos”. Prieš pusantrų metų Šventasis Sostas supaprastino bažnytinės santuokos anuliavimo procedūrą. Ar tai reiškia, kad santuoką pripažinti negaliojančia dabar lengviau? Apie tai „Marijos radijo“ aktualijų laidoje kalbėsimės su Vilniaus arkivyskupijos Bažnytinio tribunolo teisėju, kunigu Vytautu Briliumi, bendrakeleivėmis Diana ir Giedre, kurių santuokos buvo anuliuotos. Tačiau Daiva Bažnytinio teismo sprendimo laukia jau daugiau nei 10 metų.

2017 02 07, Marijos radijas, “Aktualijos”. Kokia išsiskyrusiųjų padėtis Bažnyčioje ir kaip pasiekti, kad išgyvenantys šeimos griūtį jaustų bendruomenės palaikymą?„Marijos radijo“ aktualijų laidoje „Išsiskyrusieji Bažnyčioje“ apie tai kalbasi tėvas Antanas Saulaitis, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ patirties perdavimo seminare „Kaip lydėti išsiskyrusiųjų savigalbos grupes“ dalyvavusi Rita, laidą veda žurnalistė Ieva Urbonaitė-Vainienė.

2016 11 08, LRT, “Čia ir dabar”. Tema “Skyrybos”. Žurnalistė Agnė Kairiūnaitė skyrybų temomis kalbina išėjimo iš skyrybų krizės grupių vadovę psichologę Astą Groblytę ir centro savanorę Ritą, patyrusią skyrybas.

2016 09 21, Žinių radijas, “Ekspertai pataria”Psichologė Julija Ladigaitė su 15-mete moksleive Saule tiesioginiame Žinių radijo eteryje kalbėjo apie skyrybas ir jų pasekmių įveikos galimybes. Saulutė vaikystėje “Bendrakeleiviuose” lankė vaikų grupes, tad su klausytojais dalijosi patirtimi, ką jai tai reiškė, kaip ji suprato tėvų skyrybas, ko bijojo ir kodėl jai buvo svarbu būti su vaikais, turinčiais panašios patirties. Julija laidoje pristatė “Bendrakeleivių” renkamą vaikų grupę, atsakinėjo į klausimus.

2016 05 21, Lietuvos radijo Mažoji studija, “Popiežius ir pasaulis. Septintoji diena”. Pokyčius organizacijoje ŠASC “Bendrakeleiviai” pristato iš pareigų besitraukianti vadovė E. Kučinskaitė.

2016 01 17, LRT, “Šventadienio mintys” apie skyrybų krizę ir pagalbą. Interviu su tėvu jėzuitu, vienu iš ŠASC “Bendrakeleiviai” steigėjų, kun. Antanu Saulaičiu SJ.

2015 10 25, Lietuvos radijo Mažoji studija, “Kultūra ir religija”.ŠASC„Bendrakeleiviai“ savo 15 metų veiklą vainikavo knyga „Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti“. Apie tolesnes centro programas, skirtas ne tik krikščionims, bet visiems krizes patiriantiems žmonėms, apie Bažnyčios besikeičiantį požiūrį į išsiskyrusius ir jų buvimą bažnyčios bendruomenėje pokalbis su centro vadove ir knygos sudaryoja Elvyra Kučinskaite ir Vilniaus kunigų seminarijos dvasios tėvu kun. Sauliumi Bužausku.

2015 09 23, Lietuvos radijas, “Toks gyvenimas” su Zita Kelmickaite. Pokalbis apie skyrybas, vaikus po skyrybų. Laidoje diskutuoja Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ programų vadovė Agnė Žemaitytė ir Psichologas psichoterapeutas Andrius Gota.

2015 09 24, Marijos radijas, “Aktualijos”. Programos, skirtos išsiskyrusių šeimų vaikų pagalbai, patirtį atskleidžia organizacijos “Bendrakeleiviai” atstovai. Pašnekovus kalbina Liutauras Serapinas.

2015 09 09, Marijos radijas, “Aktualijos”. Pokalbis su “Bendrakeleivių” bendradarbe psichologe Asta Groblyte ir centro programų dalyve apie skyrybų krizės įveikos programas.