Kūrybinė potyrių programa „Pojūčių kalba”

ŠIUO METU PROGRAMA NEVYKSTA.

Programa parengta, atsižvelgiant į keliolikos metų sielovadinę ir vidinio išgydymo patirtį, liudijančią, kad žmonės, patekę į sunkias emocines, psichologines ar dvasines krizes arba tiesiog pervargę nuo gyvenimo rūpesčių ir kasdienių įtampų stengdamiesi iš jų išeiti paprastai didžiausią dėmesį skiria apmąstymams, autorefleksijai, tam tikrų žinių kaupimui, t.y. – problemų sprendimus yra linkę patikėti protui. Taip ignoruojama ne tik intuicija, bet ir kūno kalba, kuri paprastai siunčia mums išmintingus signalus, išreiškia būtinus poreikius ir perduoda žinią, kuo labiausiai turėtume pasirūpinti, norėdami išvengti skaudžių fizinių ir dvasinių pasekmių.

Kad sunkaus kelio „atgal” į fizinę ir dvasinę sveikatą neprireiktų, pravartu prisiminti, jog turėtume būti kur kas atidesni labai paprastiems dalykams, visų pirma – savo pojūčiams, kurie yra duoti ne tik gyvybiškai svarbiems poreikiams patenkinti, bet ir džiaugsmui, gyvenimo pilnatvei patirti.

Elvyros Kučinskaitės parengtas relaksacinių užsiėmimų ciklas „Pojūčių kalba” ir yra skirtas tam, kad padėtų grąžinti mūsų dėmesį savo kūno kalbai, ugdytų įgūdžius kasdien, kas akimirką išgyventi „pojūčių pilnatvę” bei atgaivintų mūsų kasdienybėje gana primirštą meną – gebėjimą ilsėtis. Pilnavertiškai ilsinant savo kūną, ilsinama ir siela, taigi – ir jos galios: valia, protas, atmintis, vaizduotė, jausmai… Pažįstant ir priimant savo kūną, vis labiau pažįstamas, priimamas ir mano vidinis „aš”.

Programą sudaro penkių praktinių užsiėmimų, kurie vyksta malonioje, estetiškoje aplinkoje, ciklas. Kiekvieno jų trukmė – 2 val. Tai nesunkus vidinis darbas ir poilsis kartu, padedantis sustoti kasdienybėje ir iš naujo vidine klausa išgirsti paprasčiausius dalykus: „Aš kvėpuoju. Girdžiu. Matau. Jaučiu. Prisimenu. Judu. Liečiu. Užuodžiu. Kuriu…” – priimu save ir pasaulį tokius, kokius su meile man dovanojo mano Kūrėjas.

Programą veda Elvyra Kučinskaitė, asistuoja sertifikuota Body Control Pilates® instruktorė, kūno kalbos specialistė Gintarė Motiekaitienė.

 

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2021

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.