ŠASC “Bendrakeleiviai” programų dalyvio įnašo mokėjimo tvarka

1. Užsiregistravus į programą, artimiausią darbo dieną susisieksime su dalyviu elektroniniu paštu ir pateiksime tolimesnę informaciją.

2. Prieš prasidedant pasirinktai grupei, dalyvis yra kviečiamas nemokamam asmeniniam pokalbiui su programos vadovu. Šio pokalbio metu susipažinsite su užsiėmimų pobūdžiu bei turiniu, galėsite užduoti Jums svarbius klausimus.

3. Po įvadinio pokalbio prašome galutinai apsispręsti dėl dalyvavimo programoje ir sumokėti registracijos mokestį – 50 proc. viso programos dalyvio įnašo dydžio. Vietą grupėje Jums užtikrinsime tik gavę registracijos mokestį.

4. Iki programos pradžios likus 7 dienoms, peržiūrime susimokėjusių grupės dalyvių sąrašą ir, jei yra laisvų vietų, kviečiame naujus dalyvius. Jeigu iki to laiko nesusimokėjote, galite prarasti vietą grupėje, todėl prašome nedelsti.

5. Už programas mokėkite pavedimu į ŠASC “Bendrakeleiviai” atsiskaitomąją sąskaitą Swedbank LT02 7300 0100 8686 3132 mokėjimo paskirtyje nurodant programos kodą. Mokėjimo detales atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu po įvadinio pokalbio su programos vadovu.

6. Dalyvio įnašo likutis sumokamas iki antrojo grupės susitikimo, taip pat pavedimu į nurodytą sąskaitą. Jei pageidaujate, visą sumą už programą galite sumokėti iš karto su registracijos mokesčiu.

7. Praleidus susitikimus, dalyvio mokestis negrąžinamas.

8. Užsiėmimui neįvykus dėl organizatorių kaltės, jis yra nukeliamas, o jei nėra galimybės tai padaryti, pinigai už jį dalyviams grąžinami.

 

Sąlygos kai kurioms programoms gali keistis.

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2020

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.