Neformalaus ugdymo programa „Krikščioniškojo tikėjimo ir sielovadinės praktikos pagrindai”

Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacija, Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai”  ir Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas nuo 2019 gegužės pradėjo vykdyti neformalaus ugdymo programą „Krikščioniškojo tikėjimo ir sielovadinės praktikos pagrindai”, kurioje dalyvauti kviečiami įvairių patirčių, profesijų, amžiaus žmonės, aktyviai dalyvaujantys parapijų/bendruomenių gyvenime, dirbantys krikščioniškose organizacijose, mokyklose (tikybos mokytojai), arba tiesiog norintys gilinti savo tikėjimą, gauti sisteminius jo pagrindus.

Tai keturių vasaros sesijų (2018-2021 m.) ir keleto savaitgalinių seminarų programa. Jos lektoriai – žinomiausi Lietuvos (VDU) ir užsienio (Boston College) universitetų teologai, biblistai, ekleziologai, moralinės teologijos, bioetikos, kristologijos etc specialistai, kai kurie jų – žinomi visame pasaulyje. Programos dalyviai po kiekvieno kurso gauna Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto neformalaus įvertinimo sertifikatus. Pageidaujantys ateityje kursus formalizuoti, turės tokią galimybę.

Nuoširdžiai kviečiame atnaujinti ir pagilinti ne tik savo tikėjimo žinias, bet ir įgyti praktinius įvairių grupelių moderavimo įgūdžius, susipažinti su pastoracinio konsultavimo pagrindais!

Raginame parapijas, Šeimų centrus, mokyklas į šiuos kursus siųsti aktyviausius, tarnystei ir produktyviam darbui angažuotus savo narius, ir paremti jų studijas. Brandi šių žmonių tarnystė atlygins jūsų bendruomenėms šimteriopai.

 

 

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2023

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.