Vaikų dienos stovykla „Bendrakeleiviukas” (7-11 m.)

 

Amžius:                7-11 m.

Data:                     2019 m. rugpjūčio 26-30 d.

Laikas:                  7:30-18:00

Vieta:                    Didžioji g. 34, Vilnius

Maitinimas:         3 kartai (pietūs Vilniaus jėzuitų gimnazijoje)

Kaina:                   95 eur

 

Turiningai, įdomiai ir smagiai – būtent taip ketiname leisti paskutinę rugpjūčio savaitę, nes BENDRAKELEIVIŲ centriuke karaliaus vaikai! Tiesa, centriuke mes neužsibūsime – planuojame daug naujo pamatyti, sužinoti ir išbandyti. Svarbu: telefonus draugiškai ir neginčijamai paliekame „Telefonų dėžėje“, o patys keliaujame, linksminamės ir tyrinėjame.

 • Pirmadienį, kaip ir dera, pradėsime nuo rimtų dalykų – ekskursijos į LR Seimą. Pagaliau išsiaiškinsime, kas ir kaip valdo mūsų šalį, ir tikėtina, kad vakare tiesiai iš pirmų lūpų viską apie valstybės valdymą sužinosite ir jūs.
 • Antradienį labiau už viską mus domins… skrydis. Gal patys ir nepakilsime, tačiau turėsime galimybę apsilankyti Vilniaus tarptautinio oro uosto labai svarbių asmenų (VIP) terminale, susipažinti su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais bei pamatyti, kokia esanti įranga padeda oro uostui užtikrinti saugą ir nuolatinę veiklą visus metus. Į oro uostą važiuosime traukiniu.
 • Trečiadienis – kadangi Energetikos ir technikos muziejų uždarė remontui, keliausime į Saugomų teritorijų nacionalinio lankytojų centrą. Čia mūsų lauks edukacinė pamokėlė apie Lietuvos gamtą ir balinius vėžlius, interaktyvios ekspozicijos, kuriose gamtos mokslus patirsime savo kailiu. Nereikės nė knygų skaityti!
 • Ketvirtadienį tradiciškai skelbiame gyvūnėlių diena! Mus aplankys du šuniukai. O kad būtų dar smagiau, vyksime į ekskursiją Operos ir baleto teatre.
 • Penktadienis – žaidimų ir žaislų diena. Vyksime į edukacinę pamokėlę Žaislų muziejuje, kur mums papasakos apie senuosius žaislus ir jų istoriją.

 

Daugiau informacijos telefonu 8644 20883.

Registracija.

 

Veikla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2023

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.