Paskaita “Išmanieji vaikų rankose: ar įmanoma pusiausvyra tarp “dar nekenkia” ir “jau per daug”?

Vis dažniau tėvams vaikų potraukis išmaniesiems ekranams tampa rimtu iššūkiu. Kai kurie iš mūsų kovojame, ribojame, o kai kurie pasiduodame ar ignoruojame pavojaus signalus. O internete tiek daug patrauklios veiklos: “Tik tok”, “Netflix”, “Snapchat”, “Instagram”, “Fortnight”, “Minecraft” ir t.t. Kartais mums patiems būna sunku atsispirti pagundai ir nepasižiūrėti, kiek surinkome “like”, nesužaisti dar vieno “match’o”, nepažiūrėti dar vieno filmo on-line ar tiesiog “pascrolinti”. Kaip atrasti pusiausvyrą tarp laiko prie ekranų ir laiko be ekranų? Kaip susikalbėti su vaiku ir išvengti “mūšio lauko” namuose? Kokie pavojai slepiasi už ekranų, kai neribojamas laikas prie jų?

Seminaro metu išgirsite mokslininkų įžvalgas ir tyrimų rezultatus apie išmaniųjų ekranų poveikį fizinei ir psichinei sveikatai, taip pat praktines rekomendacijas, kaip galima spręsti ribų klausimus su vaikais, kad vėliau netektų tvarkytis ir vargti su pasekmėmis, kurios gali būti labai skaudžios.

Lektorė:

Giedrė Kisielė, mokymų vadovė-konsultantė, prevencinių programų specialistė, dirbanti su mokyklomis, paaugliais ir suaugusiais. Gilinasi į išmaniųjų ekranų poveikį žmogaus psichinei ir fizinei sveikatai bei būdus kaip mažinti žalingą jų poveikį.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Data: gruodžio 4 d. 

Savaitės diena: trečiadienis.

Laikas: 18:15-20:15.

Vieta: Didžioji g. 34, Villnius.

Kaina: 5 eur.

Registracija. 

 

Veikla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2020

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.