(06.01) Išėjimo iš skyrybų krizės grupė užsienio lietuviams. VIRTUALI

Mielieji,

Buriama nauja virtuali IŠĖJIMO IŠ SKYRYBŲ KRIZĖS GRUPĖ tautiečiams, gyvenantiems užsienyje. Sulaukiame ženklų, kad tokios pagalbos ieškote. Gyvenimas svečioje šalyje kelia ir šiek tiek kitokius iššūkius skyrybų metu ir po jų, esame pasirengę jums padėti ties jais susitelkti.

Kiekvieno susitikimo metu bus gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis susijusi tema. Didžiausias dėmesys bus skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turės galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialisto pagalbos.

Grupės vadovė garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir dalyvausientys grupėje.

8 susitikimų programą planuojame pradėti birželio 1 d., ji vyks pirmadienių vakarais nuo 20:00 iki 22:00 Lietuvos laiku. Grupė bus uždara, iki 10 dalyvių. Susitikimai vyks Zoom platformoje. Grupę lydės psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Grupės pradžia: 2020 m. birželio 1 d.
Programos trukmė: 8 kassavaitiniai užsiėmimai.
Savaitės diena: pirmadienis.
Laikas: 20:00.
Užsiėmimo trukmė: 2 val.
Adresas: internetu per Zoom platformą.
Grupės vadovė: psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė.

Dalyvio įnašas: 240 Eur. SVARBU: kviečiame susipažinti su centro programų apmokėjimo tvarka.

Registracija

 

 

ATSILIEPIMAI

Išėjimo iš skyrybų grupė buvo man labai svarbi sunkiu metu. Laukdavau kiekvieno pirmadienio. Suprasti, kad esi ne vienas tokioj padėty, kad ir kiti „normalūs“ žmonės patiria labai sunkių išgyvenimų, daro klaidų, apie tai atvirai kalbėtis, būti priimtam, išklausytam, jausti nuoširdų vadovų ir dalyvių dėmesį, ne tik verkti, liūdėti, pykti, bet dažnai ir iš visos širdies kartu pasijuokti – viskas man buvo didelė parama. Su kai kuriais dalyviais draugystė tęsiasi, dalyvauju kitose “Bendrakeleivių” programose. Jaučiu, kad tik atsiverdama ir dalindamasi su kitais, pamažu mokausi nebijoti jausmų, priimti realybę, pažinti save, kitus – tai iš tiesų praturtina ir augina. Dabar galvoju – į malonų gyvenimą šios patirties tikrai nebemainyčiau. Bendrakeleiviai, ačiū, kad esate.

Irma

***

Mano atsiliepimai apie grupę patys geriausi. Ką gavau:

1) sutikau likimo draugų, sužinojau, kad ir kitiems kyla tokie patys jausmai, mintys, visi mes padarome nesąmonių, sužinojau, ko, būdama šioje situacijoje, galiu tikėtis ateityje;

2) patyriau atvirą grupės dalyvių bendravimą;

3) gavau besąlygišką palaikymą ir priėmimą;

4) kartu sukūrėme bendruomenę, kuri išliko ir grupei pasibaigus (vis dar vienas kitą remiam, guodžiam, linksminam, kai būna sunku ar lengva).

Labai gerai, kad lankiau grupę. Visiems, tai išgyvenantiems ar išgyvenusiems, rekomenduoju. Niekas kitas taip gerai nesupras tavęs, kaip tą patį patyrę žmonės.

Rita

***

„Bendrakeleivių” renkamą mišrią grupę pradėjau lankyti, kai dar nebuvau išsiskyręs. Skyrybų metu gyvenimo kokybė labai keičiasi. Ką tik buvo šeima, nusistovėję ryšiai tarp šeimos narių ir aplinkinių, ir staiga viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Imi neatpažinti pats savęs, nuolat klausinėji, kas atsitiko, kodėl tai atsitiko man. Imi sielotis, jausti kaltę, kad nesugebėjai įveikti krizės, išlaikyti šeimos, apsaugoti nuo skausmo vaikų… Apninka nevisavertiškumo jausmas. Įkrito į širdį grupėje ištarti žodžiai, kurių niekada neužmirštu: „Nežiūrėk į tai, kas griūva. Matyk, kas lieka. Jei manai, kad neliko nieko, gedėk, o laikui atėjus, pradėk valyti griuvėsius. Nes po jais auga žolė, kuriai reikia šviesos…”

Jei trumpai, galiu pasakyti viena: man darbas grupėje padėjo. Gyju. Negyja tie, kurie netiki, jog po griuvėsiais auga žolė.

Remigijus

 

 

 

 

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2020

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.