(05.05) Marijos Mendelės-Leliugienės paskaita “Kaip išlikti ŽMOGUMI bet kokioje situacijoje”

Gegužės 5 d. 18 val. kviečiame į gyvą susitikimą su neuroedukatore Marija Mendele-Leliugiene. Paskaitoje Marija papasakos apie savo sukurtus neuroedukacinius metodus, padedančius mažinti stresą, įveikti jo sukeltus padarinius (psichosomatinius skausmus, vidinį dvasinį skausmą, sudaužytos širdies sindromą ir kt.), pristabdyti organizmo senėjimo procesus.

Marija Mendelė Leliugienė – socialinio-klinikinio darbo magistrė, ugdomojo vadovavimo specialistė, dailės terapijos taikymo asmenybės ugdyme Lietuvoje pradininkė, socialiai atsakingos asmenybės ugdymo programos “Aš esu kūrėjas” autorė, “Savęs pažinimas panaudojant dailės terapiją” modulio autorė, pati patyrusi ir įveikusi nepagydomą ligą.

2017 m. Lietuvoje buvo atliktas unikalus mokslinis tyrimas „Neuroedukacinių metodų įtaka žmogaus chromosomų telomerų ilgio dinamikai”, patvirtinantis, kad M. Mendelės-Leliugienės sukurti neuroedukaciniai metodai:

  • sumažina depresyvumą;
  • gali būti taikomi kaip intervenciniai metodai klinikiniame darbe siekiant sumažinti susirgimų riziką tokiomis ligomis kaip vėžys, aterosklerozė, širdies kraujagyslių ligos;
  • pristabdo žmogaus organizmo senėjimo procesus 4,2 karto;
  • turi poveikį žmogaus telomerų (telomerai – ląstelės sargybiniai, saugantys nuo mutacijų, senėjimo, mirties) dinamikai bei streso įveikai;
  • gali būti taikomi kaip paprasti neuroedukaciniai metodai infekcinių ir neinfekcinių susirgimų prevencijai ir kt.

Plačiau apie tyrimą.

Nuotrauka Godos Jakimavičienės.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Data: 2021 m. gegužės 5 d.

Savaitės diena: trečiadienis.

Laikas: 18.00-20.00 val.

Adresas: Vilnius, Didžioji g. 34, vidiniame kiemelyje. Susėsime saugiu atstumu. Esant prastam orui, paskaita vyks šv. Kazimiero bažnyčioje (kadangi šv. Mišios baigsis 18:00, paskaita gali vėluoti: 18:15-20:15).

Lektorė: Marija Mendelė-Leliugienė.

Dalyvio įnašas: 18/20/25 eur (laisvas kainos pozicijos pasirinkimas). Visas už šį seminarą gautas lėšas lektorė aukoja ŠASC” Bendrakeleiviai” veikloms palaikyti.

Įsigyti bilietą.

 

***

Besidomintiems plačiau:

Neuromokslų sritys, tokios kaip neuroedukacija ir neurolingvistinis programavimas, parodė, kad žmogaus psichika yra labili ir paslanki. Mokslininkai įrodė, kad iki šiol gyvavusi teorija, jog neuronų skaičius išlieka pastovus, yra neteisinga. Mūsų smegenys labai mėgsta mokytis, todėl įgijusios naujų gebėjimų tiesiog atgyja, sukurdamos naujus neuroninius tinklus bei jų grandines.

Įdomu tai, kad plastiškumo fenomenas stebimas ne tik smegenyse, bet ir visame žmogaus organizme. Pokyčiai atsiranda mikroskopiniame lygmenyje. Jų atsiradimą įtakoja mūsų kasdieniai sprendimai, o mūsų organizmui belieka prie jų prisitaikyti. Vadinasi, kiekvienas žmogus turi prigimtinę galią ne tik valdyti savo fiziologiją, keisti savo gyvenimo būdą, koreguoti mąstymą, bet ir valdyti savo kūno bei smegenų biocheminę sudėtį bei biocheminius procesus. Klausimas – kaip ir kokiais metodais. Atsakymų į šiuos klausimus ir ieško neuromokslininkai visame pasaulyje.

„Ši žinia man buvo paguoda, nes supratau, kad šiame paieškų lauke nesu viena ”, – sako Marija Mendelė-Leliugienė, sukūrusi neuroedukacinius vizualizacijos, dailės terapijos metodus, kalbinius kodus, testus/pratimus ir specialias, suvokimą plečiančias meditacijas/kontempliacijas bei jų selektyvius algoritmus.

 

 

Comments are closed.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2021

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

Prašome atlikti pavedimą:

Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.