(2022.11.10) NUOTOLIU Grupė priklausomų žmonių artimiesiems (kopriklausomiems asmenims)

Grupė skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, turėjusiems ar tebeturintiems santykius su priklausomu (nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, azartinių lošimų ir pan.) žmogumi, jaučiantiems psichologinius, emocinius ar socialinius santykių krizės ir/ar priklausomybės nuo artimo žmogaus padarinius.

Grupė dirbs nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Taip suteikiama galimybė grupėje dalyvauti žmonėms iš įvairių Lietuvos kampelių bei kitų šalių.

Gyvenimas su priklausomu asmeniu neatsiejamas nuo problemų. Nenuspėjamos nuotaikos, egoizmas, finansinės bėdos, pyktis, manipuliacijos ir įtampa tampa kasdienybe. Namuose užsisuka „pažadėjau – netesėjau – kaltos aplinkybės“ o su tuo ir „patikėjau – nusivyliau“ ratai. Gelbėdami, rūpindamiesi ir viską kontroliuodami priklausomo žmogaus artimieji praranda ryšį su savimi. Nebelieka savo poreikių, interesų, emocijų ar tikslų. Gyventi svetimą gyvenimą nepaprastai sunku.

Susitikimų metu aptariamos įvairios grupei aktualios su priklausomybėmis ar santykių krize susijusios temos (kaip tai prasidėjo, ribos, pyktis, dramos trikampis, jausmai, atsakomybė ir kt.). Visi kartu sukursim bendrą saugią ir jaukią erdvę, kurioje bus išklausytas ir suprastas kiekvienas.

Grupės dalyviams esant poreikiui gali būti suteikta nemokama teisininko konsultacija šeimos teisės klausimais. Grupės vadovai garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir lankantieji grupes.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Grupės pradžia: 2022 m. lapkričio 10 d.

Programos trukmė: 12 kassavaitinių užsiėmimų nuotoliu per Zoom programą.

Savaitės diena:  Ketvirtadienis

Laikas: 18:30.

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Adresas: internetu per Zoom programą.

Grupės dalyvių sk.: 10-12.

Grupės vadovai: Priklausomybių konsultantė/mentorė Jolita Balčiauskienė

Dalyvio įnašas: nuo 10 iki 100 eur. (auka organizacijai paremti). Veikla dalinai finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis pagal projektą „Kompleksinė pagalba skyrybas išgyvenančioms šeimoms ir jose augantiems vaikams”.

 

Registracija

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2022

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.