(2023.03.31) Gyvai Išėjimo iš skyrybų krizės grupė suaugusiems. REGISTRACIJA VYKSTA

Skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius. Grupė tinka ir asmenims, esantiems santykių krizėje.

Programą parengė „Bendrakeleivių” įkūrėjai: psichologė dr. Rasa Bieliauskaitė, ilgametė grupių palydėtoja ir knygos “Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti” sudarytoja Elvyra Kučinskaitė, kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Kiekvieno susitikimo metu gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis ar santykių krize susijusi tema (gedėjimas, kaltė, baimė, išdavystė, smurtas, skausmas, savivertė, vienišumas ir vienatvė, akligatviai ir kt.). Didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Taip pat pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų konsultacijos bei dvasinis palydėjimas. Grupės dalyviams suteikiame po vieną nemokamą teisininko konsultaciją šeimos teisės klausimais. Pasibaigus grupei dalyviams organizuojamas susitelkimo savaitgalis pas Tiberiados brolius Baltriškėse, siūloma toliau lankyti savitarpio pagalbos grupeles, keliauti kartu į žygius.

Grupės vadovai garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir lankantieji grupes.

„Nereikia smerkti ar bausti, priekaištauti ar nubraukti, o kaip tik atleisti ir gydyti – nuo dabar, nuo to, koks žmogus ar žmonės yra: pradėdamas nuo šiandien ir dabar bendrauti su žmogumi, kurio kuprinė (arba širdis) pilna akmenų, Dievas nesiknisinėja po praeitį, o žiūri pirmyn – kaip gelbėti kiekvieną ir visus.“

Tėvas Antanas Saulaitis SJ

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Grupės pradžia: 2023 m. kovo 31 d.

Programos trukmė: 15 kassavaitinių užsiėmimų.

Savaitės diena: penktadienis.

Laikas: 18:15 – 20:15

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Adresas: Didžioji g. 34, Vilnius.

Grupės dalyvių sk.: 10-12.

Grupės vadovai: Psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė ir sielovadininkė Sonata Rudokienė.

Dalyvio įnašas: 375 eur. (2 valandų užsiėmimo kaina – 25 eur). Kaina tenebūna kliūtis kreiptis. Kviečiame susipažinti su centro programų apmokėjimo tvarka.

Atlikus mokėjimą už planuojamą lankyti programą, mokėtojas tampa programos dalyviu. Programos dalyvis asmeniškai atsako už užsiėmimų lankymą. Jei programos dalyvis nusprendžia nebelankyti užsiėmimų, sumokėtas  dalyvio mokestis negrąžinamas.

Registracija

 

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2023

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.