NAUJA PROGRAMA „Apči! Kaip išsivaduoti ne nuo slogos, o nuo slogios nuotaikos”

 

Gėda ir komiškumas

Sėkmingai startavusi, šilčiausių atsiliepimų ir dalyvių pageidavimų tęsti sulaukusi programa kviečia dalyvavusius ją pratęsti bei į smagią patirtį įsitraukti naujus žmones. Trijų artimiausių užsiėmimų ciklas bus skirtas gėdos ir komiškumo temai. Jame pamažu bus išskleidžiamas gėdos veikimo mechanizmas žmonių santykiuose ir pagrindinė bėda – manipuliacija. Bet atkūrus tą mechanizmą per humoro prizmę, suformuluotus statusus, charakterių elgesio modelius pamatysime kaip viskas veikia, kaip smalsiai į tai žvelgia mūsų vidinis vaikas. Bandysime ieškoti būdų ar principų, kaip gėdą įmanoma integruoti į savo gyvenimą ir tapti laisvesniais, labiau nepriklausančiais nuo kitų vertinimo. Tai nelengva tema, bet kadangi šiuose užsiėmimuose gėdos priešnuodis yra humoras, tikimės, kad tai padės bent jau neužsisklęsti vienatvėje ir likti bendrystėje su šypsena.

Humoras ir gėda? Ir vienas ir kitas jausmas padeda išgyventi socialinėje erdvėje. Jei jie teisingai subalansuoti, tai padeda nustatyti atstumą su kitu ir atstumą su savimi. Galime pabandyti pažvelgti į savo “kaip tau ne gėda” su šypsena, ar gera juoko doze. Kiekvienam pagal savo galimybes ir PH. Saugioje ir subalansuotoje aplinkoje bus lengviau peržengti baimių ir kaltės išgyvenimų būsenas, kurios seka gėdai iš paskos. Mokytis empatijos ir atjausti savo vidinį vaiką niekada ne vėlu. Praktiniuose užsiėmimuose humoro pagalba išmoksite lengviau priimti savo pažeidžiamumą ar gynybiškumą, padėsite sau psichologinėje ar emocinėje gyvenimo krizėje.

 

Joana Čižauskaitė-Narvidė ir  Justinas Narvidas yra aktoriai, kurie taiko klounados metodiką savo kuriamose programose. Šių programų tikslas – rasti būdą prakalbinti kiekvieno vidinį vaiką, kuris nebijo klysti, žaisti, kvailioti, ir tokiu būdu išlaisvinti mintis, kūną ir širdį nuo įtampos. Aktoriai dešimt metų tyrinėja ir taiko klounados ir humoro metodą įvairiose socialinėse erdvėse: vaikų ligoninėse, senjorų socialinės globos namuose, neįgaliųjų centruose, sanatorijose, krizių centruose, miestų gatvėse, muziejuose. Jie yra dirbę pabėgėlių stovyklose Lietuvoje ir tarptautinėse misijose, karo zonose Ukrainoje, Serbijoje, Kosove.

Klounados ir fizinės komedijos mokėsi iš pasaulinio garso klounados mokytojų bei gydytojų klounų judėjimo pradininkų pasaulyje Michael Christensen, Laura Fernandez, John Towsen, Giora Seeliger, Lorenz Wenda, Jos Huoben, Patrick van der Boom tarptautinėje humoro mokykloje (International school of humor) Vienoje ir 2019 metais įgijo sertifikatus klounados srityje.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Datos: 

Laikas:

Programos trukmė:

Savaitės diena: 

Grupės dalyviai: 10-12 žmonių.

Adresas: ŠASC „Bendrakeleiviai“, Didžioji g. 34, Vilnius.

Kaina: 90 Eur už 3 užsiėmimus arba 40 Eur už 1 užsiėmimą. Programos autoriai rekomenduoja rinktis visą ciklą, o ne atskirus užsiėmimus.

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2023

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.