Susitelkimo savaitgalius organizuojame pasibaigus „Išėjimo iš skyrybų krizės programai”. Į Baltriškėse įsikūrusią Tiberiados bendruomenę kviečiame vykti visus grupių dalyvius, taip pat bendruomenės narius bei bičiulius, anksčiau dalyvavusius tokiuose savaitgaliuose. Susitelkimo savaitgalis – laikas pabūti drauge neformalioje, draugiškoje aplinkoje kartu su broliais vienuoliais, susipažinti su įvairių grupių dalyviais,  „Bendrakeleivių“ vadovais. Tai galimybė patirti bendrystę, širdžių atvirumą bei pamatyti vienuolių gyvenimą iš arčiau. Gyvename jaukiuose svečių namuose, kartu gaminame maistą, meldžiamės pagal brolių dienotvarkę, drauge su jais dirbame ūkio darbus, klausome jų mokymų, turime galimybę susitikti asmeninio pokalbio su vienu iš brolių. Be to, gėrimės nuostabia Baltriškių gamta: aplink veriasi erdvūs laukai, šalia yra miškas, ežeras… Šio savaitgalio patirtis ypač svarbi „Išėjimo iš skyrybų krizinės grupei”. Tai būna ne sunkios rimties laikas, o poilsis ir džiaugsmas bendrystėje.

Savaitgalį veda Tiberiados bendruomenės broliai ir „Bendrakeleivių“ programų vadovai.

Į susitelkimo savaitgalį važiuojame be vaikų. Tebūnie tai laikas susitelkti, klausyti ir išgirsti.

P.S. Vietų skaičius ribotas, todėl pirmenybė bus teikiama 2024 metų išėjimo iš skyrybų krizės ir sielovadinių grupių dalyviams.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Artimiausias savaitgalis Baltriškėse palnuojamas. Paprastai š Vilniaus išvažiuojame penktadienį po darbo (17-19 val.), Baltriškes paliekame sekmadienį apie 15 val.

Kaina: 125 eur (į kainą įeina pilnas maitinimas, apgyvendinimas, Tiberiados brolio paskaita bei pokalbis).

Detali informacija siunčiama likus savaitei iki susitikimo tik užsiregistravusiems ir mokestį sumokėjusiems dalyviams.

Papildomos informacijos skiltyje kviečiame nurodyti savo mitybos įpročius: esate visavalgis ar vegetaras ir pan. taip pat įrašykite, jei esate lankęs mūsų organizuotą programą ar seminarą, būtinai paminėdami kurį. Dėkojame iš anksto.

ĮSIGYTI