(2024 m. pavasaris) Apči! Kaip išsivaduoti nuo slogios nuotaikos

Kviečiame į praktinius užsiėmimus, kuriuose humoro pagalba išmoksite lengviau priimti savo pažeidžiamumą ar gynybiškumą, padėsite sau psichologinėje ar emocinėje gyvenimo krizėje. Humoras leidžia atrasti empatiją kito kitoniškumo atžvilgiu, ugdyti vaizduotę, kuri gali padėti suteikti vilties. Pavyzdžiui, jei pasitelksite vaizduotę, kaip manot, ar Dievas čiaudėjo kurdamas žmogų? Juk žmogus padarytas iš dulkių… Humoras padeda atstatyti sutrūkinėjusius socialinius ryšius arba užmegzti naujus. Kiekvienas mėgsta juoktis, žmogui patinka, kai kas nors jį pralinksmina, nes esame sukurti džiaugsmui. Užsiėmimuose bus liečiamos pažeidžiamumo, empatijos, vaizduotės, laisvės klysti, džiaugsmo žaisti ar tiesiog būti temos. Programos uždaviniai: mokytis žaisti, pasijuokti iš savęs, ugdytis gebėjimą peržengti saviraiškos barjerus, analizuoti klaidos fenomeną, o tikslas – atsipalaiduoti, laisvėti, pasimokyti klysti, išsivaduoti iš baimių ir stereotipų. Ši patyriminė kelionė mažais žingsneliais ves link besišypsančios širdies.

Programą sudaro 3 užsiėmimai po 2,5 – 3 val.

Joana Čižauskaitė-Narvidė ir Justinas Narvidas yra aktoriai, kurie taiko humoro metodiką savo kuriamose programose. Šių programų tikslas – rasti būdą prakalbinti kiekvieno vidinį vaiką, kuris nebijo klysti, žaisti, kvailioti, ir tokiu būdu išlaisvinti mintis, kūną ir širdį nuo įtampos.

Aktoriai dešimt metų tyrinėja ir taiko humoro metodą įvairiose socialinėse erdvėse: vaikų ligoninėse, senjorų socialinės globos namuose, neįgaliųjų centruose, sanatorijose, krizių centruose, miestų gatvėse, muziejuose. Jie yra dirbę pabėgėlių stovyklose Lietuvoje ir tarptautinėse misijose, karo zonose Ukrainoje, Serbijoje, Kosove.

Joana ir Justinas fizinės komedijos mokėsi iš pasaulinio garso klounados mokytojų bei gydytojų klounų judėjimo pradininkų pasaulyje Michael Christensen, Laura Fernandez, John Towsen, Giora Seeliger, Lorenz Wenda, Jos Huoben, Patrick van der Boom tarptautinėje humoro mokykloje (International school of humor) Vienoje ir 2019 metais įgijo sertifikatus klounados srityje.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Grupių datos ir laikas: Balandžio 20 d., balandžio 27 d., gegužės 4 d.

Trukmė: 3 užsiėmimai po 2,5 – 3 val.

Savaitės diena: šeštadieniais

Laikas: 13:00 val.

Adresas: Didžioji g. 34, Vilnius

Grupės dalyvių: iki 10-12 žmonių

Grupės vadovai: aktoriai Joana Čižauskaitė-Narvidė ir Justinas Narvidas

Dalyvio įnašas: Kaina: 90 Eur/3 užsiėmimai arba 40 Eur/1 užsiėmimas. Programos autoriai rekomenduoja rinktis visą ciklą.

Registracija

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2024

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.