+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

(2024 m. spalio 14 d.) „Amžiaus vidurys – persigrupavimo užduotis“

475,00 

Grupės pradžia: 2024 m. spalio 14 d.
Programos trukmė: 15 kassavaitinių užsiėmimų.
Savaitės diena: pirmadieniais
Laikas: 18:15 – 20:15
Užsiėmimo trukmė: 2 val.
Adresas: Didžioji g. 34, Vilnius.
Grupės dalyvių: 6 – 8
Grupės vadovė: sielovadininkė Agnė Žemaitytė.

Aprašymas

Programos aprašymas

Amžiaus vidurio virsmas yra lyg neišvengiama kančia, kova su savo ribotumu, laikinumu, maudžiantis troškimas atrasti save kaip dar neišnaudotą galimybę. Tai svarbus asmens perėjimo į antrą gyvenimo pusę etapas. Jei šis laikas yra ignoruojamas, sąmoningai nesuvokiamas, neišgedima jaunystės, tam tikrų galimybių, iliuzijų apie save pabaigos ir nepereinama į kitą etapą bei neperimama jo dvasia, asmuo
praranda brandos ir tikslingo persigrupavimo galimybę.  Vidinė laisvė nuo varžymosi su jaunesne karta, ramybė ir giluminė branda priklauso nuo to, kiek pajėgiame įsisąmoninti esantys naujame etape. Programa, parengta savivokos ir sprendimų priėmimo principu, kviečia sąmoningai pergalvoti savo amžiaus ir kaitos procesus, susidėlioti prioritetus ir veiksmus, padėsiančius apspręsti orią laikyseną amžiaus viduryje. Kiekvieno asmens prievolė yra visapusiškai išskleisti savo prigimtį, tai giliausia prigimties prasmė. O tam reikia išmintingai ir sąmoningai nugyventi abi gyvenimo puses. Grupės dalyviai, esantys tapatume, eidami tam tikrą laiką kartu, įgalins vieni kitus, padėdami vieni kitiems atrasti ir įsivardinti naujus antros gyvenimo pusės tikslus ir žemėlapius.

Programa parengta remiantis benediktinų vienuolio Anselmo Grüno, daugelio knygų autoriaus bei sielovadininko, knyga „Gyvenimo vidurys kaip dvasinė užduotis“  ir pranciškonų kunigo R. Rohr knyga „Kristi aukštyn. Dvasinė branda antroje gyvenimo pusėje” Programos autorė ir vadovė Agnė Žemaitytė, turinti 12 metų sielovadinių programų moderavimo patirtį, baigusi 2 metų trukmės žmogaus ir grupių lydėjimo ir 5 metų trukmės Boston college/ Morisey college of Arts and sciences Tilburg University/Netherlands Georgetown University/JAV bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo Universitetu neformalias dvasinio palydėjimo studijas.

﹡SVARBU: Prieš įsigyjant šią programą, kviečiame registruotis, apmokant 15 eur „Registracijos mokestį” pokalbiui su grupės vadove – sielovadininke, ši įmoka negrąžinama, nes šio pokalbio metu, Jūs gausite asmeninę konsultaciją. Šios konsultacijos trukmė iki vienos valandos, tad jos metu bus aptarta Jūsų asmeninė patirtis bei galimybės dalyvauti šioje grupėje arba rinktis kitas programas. Pilna programos kaina 475 eur. po pokalbio su grupės vadove, jei abipusiu susitarimu bus nuspręsta dalyvauti programoje, turėsite apmokėti „Likusią sumą” – 460 eur.

 

Papildoma informacija

Dalyvio įnašas

Visa suma, Likusi suma, Registracijos mokestis