+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

(2024 m. rugsėjo 24 d.)Išėjimo iš skyrybų krizės grupė suaugusiems

425,00 

Grupės pradžia: 2024 m. rugsėjo 24 d.
Programos trukmė: 15 kassavaitinių užsiėmimų.
Savaitės diena: antradienis
Laikas: 18:15 – 20:15
Užsiėmimo trukmė: 2 val.
Adresas: Didžioji g. 36a, Vilnius.
Grupės dalyvių: 7 – 11.
Grupės vadovai: psichologas Arnoldas Jasiūnas, sielovadininkė Daiva Beliūnienė

 

Aprašymas

Grupė skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius. Grupė tinka ir poroms, patiriančioms santykių krizę.

Programą parengė „Bendrakeleivių” įkūrėjai: psichologė dr. Rasa Bieliauskaitė, ilgametė grupių palydėtoja ir knygos “Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti” sudarytoja Elvyra Kučinskaitė, kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Kiekvieno susitikimo metu gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis susijusi tema. Didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Taip pat pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų konsultacijos bei dvasinis palydėjimas. Grupės dalyviams suteikiame po vieną nemokamą teisininko konsultaciją šeimos teisės klausimais. Pasibaigus grupei dalyviams organizuojamas susitelkimo savaitgalis pas Tiberiados brolius Baltriškėse, siūloma toliau lankyti savitarpio pagalbos grupeles.

Grupės vadovai garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir lankantieji grupes.

Dalinamės buvusios dalyvės nuoširdžiu atsiliepimu apie „Išėjimo iš skyrybų krizės grupę suaugusiems”. Tikime, kad tai galėtų padrąsinti Jus prisijungti prie grupės ir, ištikus krizei, nelikti vieniems – spausti čia

„Nereikia smerkti ar bausti, priekaištauti ar nubraukti, o kaip tik atleisti ir gydyti – nuo dabar, nuo to, koks žmogus ar žmonės yra: pradėdamas nuo šiandien ir dabar bendrauti su žmogumi, kurio kuprinė (arba širdis) pilna akmenų, Dievas nesiknisinėja po praeitį, o žiūri pirmyn – kaip gelbėti kiekvieną ir visus.“

Tėvas Antanas Saulaitis SJ

﹡ SVARBU: Prieš įsigyjant šią programą, kviečiame registruotis, apmokant 15 eur „Registracijos mokestį” pokalbiui su vienu iš grupės vadovų (psichologu arba sielovadininku), ši įmoka negrąžinama, nes šio pokalbio metu, Jūs gausite asmeninę konsultaciją. Šios konsultacijos trukmė iki vienos valandos, tad jos metu bus aptarta Jūsų asmeninė patirtis bei galimybės dalyvauti šioje grupėje arba rinktis kitas pagalbas esant krizėje. Pilna programos kaina 425 eur. po pokalbio su vienu iš grupės vadovų, jei abipusiu susitarimu bus nuspręsta dalyvauti programoje, turėsite apmokėti „Likusią sumą” – 410 eur.

Papildoma informacija

Dalyvio įnašas

Visa suma, Likusi suma, Registracijos mokestis