+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

„Išgyvenimai po skyrybų. Kiek svarbūs lyčių skirtumai? Kaip padėti ir ką daryti?”

5,00 

Lektorius: dr. Julius Neverauskaus
Paskaitos trukmė: 1 val. 25 min.

Aprašymas

Porų skyrybos tapo labai dažnas reiškinys. Apie pusė porų gyvenimo eigoje išsiskiria. Dažniausiai skausmingai ir su pasekmėmis. Finansinėmis, emocinėmis ir negatyviu poveikiu vaikams.

Tikrai nėra taip, kad santuoką reikia tęsti bet kokiomis aplinkybėmis. Kartais skyrybos yra išmintingas sprendimas. Tačiau, visada galima pasinaudoti galimybėmis šį procesą padaryti kaip galima mažiau skausmingą ir su kuo mažesnėmis negatyviomis pasekmėmis.

Tai tampa lengviau, jeigu pasinaudojame šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos žiniomis.

Dr. Juliaus Neverausko paskaitoje gausite išsamios ir pagrįstos informacijos, kokios psichologinės pasekmės lydi porų skyrybas, kodėl ir kokiu būdu šios pasekmės atsiranda, kaip padaryti skyrybų procesą mažiausiai destruktyviu, kaip sušvelninti skyrybų poveikį poros atstovams.

Taip pat paskaitoje dėmesio bus skiriama vyrų ir moterų reakcijos į skyrybas skirtumams ir teisingam tvarkymuisi esant šiems skirtumams.

Paskaitoje sužinosite kaip išvengti psichologinių sutrikimų skyrybų proceso eigoje ir kaip sustiprinti save kuriant bei tęsiant gyvenimą po skyrybų.

dr. Julius Neverauskas
Gydytojas psichoterapeutas
Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau daugiau kaip 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą.