+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

Pirkimo-pardavimo taisyklės

Klientas atitinkamuose pardavėjo pateiktuose informacijos laukuose privalo nurodyti privatumo politikoje numatytus tinkamam prekių užsakymo įvykdymui būtinus savo asmens duomenis.
Registruojantis į kursus ir/ar seminarus el.paštu ar telefonu pirkėjams taikomos taisyklių ir privatumo politikos nuostatos. Pateikdami užsakymą jie sutinka su taisyklėmis.
Kai pirkėjas, išsirinkęs perkamus kursus ir/ar seminarus, įvykdo visus užsakymo žingsnius, kurių paskutinis yra mokėjimo būdo pasirinkimas ir patvirtinimas, laikoma, kad tarp pardavėjo ir pirkėjo atsirado pirkimo – pardavimo teisiniai santykiai ir sudaryta sutartis.
Sutikdamas su taisyklėmis, pirkėjas patvirtina, kad yra susipažinęs su perkamos prekės/paslaugos informacija, pateikta www.bendrakeleiviai.lt.
Kiekviena pirkėjo registracijos informacija, įsigyjant prekę ar paslaugą, saugoma bendrakeleiviai.lt duomenų bazėje penkis metus.

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS ĮSIGIJUS PROGRAMĄ, SEMINARĄ IR PAN.

Apie nedalyvavimą pranešus iki kursų (seminaro) pradžios likus 14 d. ar daugiau d. – įmoka už kursus grąžinama, tačiau registracijos mokestis negrąžinamas.
Apie nedalyvavimą pranešus iki kursų (seminarų) likus 3-7 d. – grąžinama 50 proc. sumokėtos sumos, registracijos mokestis negrąžinamas.
Apie nedalyvavimą pranešus iki kursų (seminarų) likus dviems ar mažiau dienų – kursų (seminaro) mokesčio negrąžiname.
Kursams (seminarui) neįvykus dėl pardavėjo kaltės – grąžiname 100 proc. registracijos mokestį ir/ar sumokėtos sumos.
Patvirtindamas šias Taisykles pirkėjas sutinka, kad pinigai už paslaugą/prekę būtų gąžinami, nurodytomis sąlygomis, parašius prašymą el. paštu administracija@bendrakeleiviai.lt. Laiške turi būti nurodyta grąžinimo priežastis, vardas, pavardė, paslaugos/prekės pavadinimas ir jo asmeninė banko sąskaita, į kurią grąžinama įkainis.

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS ĮSIGIJUS KNYGĄ
Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra negrąžinamos.
Jeigu, gavę užsakymą, pastebėsite, jog leidiniai yra nekokybiški, nedelsiant (nepraėjus daugiau nei 14d. nuo prekės gavimo) praneškite el. pašto adresu administracija@bendrakeleiviai.lt arba telefonu +370 669 81981. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums sumokėtus už šią prekę pinigus. Kai norima susigrąžinti pinigus Pirkėjas privalo susisiekti su mumis el. paštu (administracija@bendrakeleiviai.lt) ir laiške nurodyti: vardą ir pavardę, banko sąskaitos numerį bei už kurią įsigytą prekę norima, kad būtų grąžinti pinigai bei priežastį dėl kurios grąžinama prekė.

Item added to cart.
0 items - 0,00