+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

„Finansų valdymas skyrybų metu ir po jų”

5,00 

Lektorė: Laura Šeškienė
Paskaitos trukmė: 1 val. 30 min.

 

Aprašymas

Skyrybos paliečia daugybę gyvenimo sričių. Viena labai svarbi sritis – finansai. Dažnai finansų problemas pradedame spręsti kai esame priversti ir/arba kai jau per vėlu. Tad ši paskaita skirta užbėgti įvykiams už akių, pataisyti kelias klaidas ir susikurti daugiau ramybės finansiniame gyvenime.

Paskaitos metu:

· sužinosite kaip pasiruošti skyryboms finansiškai, koks turtas dalomas, o kuris nedalomas, kaip atlikti turto inventorizaciją.

· aptarsime kaip pasikeičia finansinis gyvenimas po skyrybų ir kaip tai sušvelninti.

· įsivardinsime kokie yra finansų prioritetai po skyrybų.

· panagrinėsime išsiskyrusio asmens kasdienio biudžeto pavyzdį: kaip sutaupyti, kiek investuoti, ir nuo kokių investicijų vertėtų pradėti.

Lektorė – Laura Šeškienė, Verslo žinių konferencijos, „Moterys investuoja” pranešėja, Swedbank „Investavimo akademijos” dalyvė, Delfi.lt skilties „Mano pinigai” straipsnių autorė, sertifikuota investicijų patarėja, finansinio raštingumo lektorė. Laura ypač siekia padėti moterims pasirūpinti savo finansiniu saugumu, supažindinti su investavimo pasauliu ir parodyti kaip investuoti.

Lauros istorija

Dar prieš 6 metus gyvenau „standartišką” gyvenimą: santuoka, du vaikai, samdomas darbas, būstas su paskola.

Tačiau vieną dieną visų saugiklių neliko: įmonė kurioje dirbau bankrutavo, netekau darbo, santuoka iširo, teko dalintis turtą ir paskolas.

Santaupų turėjau minimaliai, iki skyrybų nedaug buvau spėjus prisitaupyti, nes buvau tik ką grįžusi į darbą po 5 metų motinystės atostogų.

Po skyrybų visą finansinį pamatą reikėjo permąstyti ir susikurti iš naujo: naujas darbas, sumažėjusios pajamos, išaugusios pragyvenimo išlaidos, daugiau laiko, kurį reikia skirti vaikų logistikai ir priežiūrai.

Mano didžiausias tikslas buvo susikurti finansinį saugumą. Laimei pasirinkau darbą, kuriame viso to galėjau išmokti ne tik dėl kitų, bet ir dėl savęs. Pamažu augo santaupos, didėjo investavimo patirtis ir po kelių metų galėjau lengviau atsikvėpti ir jaustis finansiškai saugesnė dėl savęs ir dėl vaikų.