+37066981981| bendraukime@bendrakeleiviai.lt

(2024 m. rugsėjo 19 d.),,Ievos žavesys“

290,00 

Grupės pradžia: 2024 m. rugsėjo 19 d.
Trukmė: 13 kassavaitinių užsiėmimų
Savaitės diena: ketvirtadieniais
Užsiėmimo laikas: 18:15 – 20:15 val.
Adresas: Didžioji g. 34, Vilnius
Grupės dalyvių: 7 – 9
Grupės vadovė: sielovadininkė, rašytoja, religinio švietimo magistrė Laura Sintija Černiauskaitė

Aprašymas

Krikščioniška moters tapatybės atkūrimo programa ,,Ievos žavesys“

Kiekviena moteris žemėje yra sukurta kaip unikalaus grožio įsikūnijimas. Tai reiškia, kad jai skirta įkūnyti grožį tik jai vienai duotu būdu. Tačiau daugeliui mūsų labai sunku tuo patikėti. Mes negyvename kaip grožio įsikūnijimai, nes netikime, kad jais esame. Kas mums trukdo? Moteriškumas šiuolaikiniame pasaulyje patiria ypatingą puolimą. Grožis redukuojamas iki kūno ir jaunystės kulto. Moteris gėdijasi savo pažeidžiamumo, konkuruoja su vyrais ir neša vyro naštas. Tokio gyvenimo pasekmės – nuovargis, nelaimingumas, vienatvė, nerimas, depresijos, priklausomybės tampa niūria šiuolaikinės visuomenės norma.

Kas iš tiesų yra moteris ir kam ji sukurta?

Kokie pagrindiniai jos ginklai?

Kas ir kodėl yra didžiausias jos priešas?

Kodėl Ievos žavesys yra toks pavojingas?

Kokias pagrindines klaidas, trukdančias santykių pilnavertiškumui, daro puolusi Ieva?

Kokios vidinės sutartys su mūsų giliausiomis žaizdomis laiko mus nelaisvėje ir trukdo skleistis mūsų tikrajai tapatybei?

Kaip iš viso to išsivaduoti, kad mūsų moteriškumas atgautų savo prigimtinį sveikumą ir autentiškumą?

13 susitikimų metu keliausime moteriškumo atkūrimo kelionę su John ir Stasy Eldredge knyga „Žavingoji“, kuri sudaro programos pagrindą. Knygą bus galima įsigyti ir pas mus.

﹡SVARBU: Prieš įsigyjant šią programą, kviečiame registruotis, apmokant 15 eur „Registracijos mokestį” pokalbiui su grupės vadove – sielovadininke, ši įmoka negrąžinama, nes šio pokalbio metu, Jūs gausite asmeninę konsultaciją. Šios konsultacijos trukmė iki vienos valandos, tad jos metu bus aptarta Jūsų asmeninė patirtis bei galimybės dalyvauti šioje grupėje arba rinktis kitas programas. Pilna programos kaina 290 eur. po pokalbio su grupės vadove, jei abipusiu susitarimu bus nuspręsta dalyvauti programoje, turėsite apmokėti „Likusią sumą” – 275 eur.

Papildoma informacija

Dalyvio įnašas

Visa suma, Likusi suma, Registracijos mokestis