Calendar

  Geg
  31
  Pn
  Susitelkimo savaitgalis pas Tiberiados brolius Baltriškėse @ Baltriškės
  Geg 31, 17:30 – Bir 2, 15:00

   

  Susitelkimo savaitgalius organizuojame pasibaigus „Išėjimo iš skyrybų krizės” programai. Į Baltriškėse įsikūrusią Tiberiados bendruomenę kviečiame vykti visus grupių dalyvius, taip pat bendruomenės narius bei bičiulius, anksčiau dalyvavusius tokiuose savaitgaliuose. Susitelkimo savaitgalis – laikas pabūti drauge neformalioje, draugiškoje aplinkoje kartu su broliais vienuoliais, susipažinti su įvairių grupių dalyviais, „Bendrakeleivių“ vadovais. Tai galimybė patirti bendrystę, širdžių atvirumą bei pamatyti vienuolių gyvenimą iš arčiau. Gyvename jaukiuose svečių namuose, kartu gaminame maistą, meldžiamės pagal brolių dienotvarkę, drauge su jais dirbame ūkio darbus, klausome jų mokymų, turime galimybę susitikti asmeninio pokalbio su vienu iš brolių. Be to, gėrimės nuostabia Baltriškių gamta: aplink veriasi erdvūs laukai, šalia yra miškas, ežeras… Šio savaitgalio patirtis ypač svarbi „Išėjimo iš skyrybų krizinės” grupei. Tai būna ne sunkios rimties laikas, o poilsis ir džiaugsmas bendrystėje.

  Savaitgalį veda Tiberiados bendruomenės broliai ir „Bendrakeleivių“ programų vadovai.

  Į susitelkimo savaitgalį važiuojame be vaikų. Tebūnie tai laikas susitelkti, klausyti ir išgirsti.

  P.S. Vietų skaičius ribotas, todėl pirmenybė bus teikiama 2024 metų išėjimo iš skyrybų krizės ir sielovadinių grupių dalyviams.

  INFORMACIJA:

  Artimiausias savaitgalis Baltriškėse – 2024 m. gegužės 31 –  birželio 2 d. Iš Vilniaus išvažiuojame penktadienį po darbo (17-19 val.), Baltriškes paliekame sekmadienį apie 15 val.

  Kaina: 110 eur lankantiems (lankiusiems) mūsų grupes, 130 eur – nelankiusiems grupių (į kainą įeina pilnas maitinimas, apgyvendinimas, Tiberiados brolio paskaita bei pokalbis).

  Detali informacija siunčiama likus savaitei iki susitikimo tik užsiregistravusiems ir mokestį sumokėjusiems dalyviams.

  * pildant registracijos formą norėtume, kad papildomos informacijos” lauke nurodytumėte, kurią grupę esate lankęs bei kokių specialiųjų poreikių turite (mitybos ir pan.).

  Registracija

  BENDRAKELEIVIAI.LT © 2024

  El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

  Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

    Prašome atlikti pavedimą:

    Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
    Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
    Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
    Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

    Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

    Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
    Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.