Parama

Brangūs bičiuliai, draugai, rėmėjai,

Jau daugiau nei 20 metų esame kartu. Atsiradome iš visuomenės žaizdų ir būsime tol, kol mūsų pagalbos reikės. Iki šiol išlikome ir laikomės tik geranoriškos pagalbos ir paramos dėka. Kiekvienas indėlis yra itin brangus ir vertingas, jis sugrąžina žmonėms pilnavertį gyvenimą. Norinčius ir galinčius finansine auka prisidėti prie ŠASC „Bendrakeleiviai” gyvavimo, kviečiame norimą sumą skirti jums patogia forma:

1,2 %

Jei turite apmokestinamų pajamų, tuomet kiekvienais metais galite paskirti dalį savo praėjusiais kalendoriniais metais sumokėto pajamų mokesčio labdarai. Turinčioms teisę gauti paramą organizacijoms galima skirti iki 1,2 proc. minėto mokesčio, tačiau nenurodžius, kam norite skirti šiuos 1,2 proc., juos paskirstys valstybė.

Prisijungę prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS), užpildykite FRO512 v.5 formą. Pildymo instrukcija:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) (viršuje, dešiniame kampe pasirinkite „Prisijungti”. Prisijungę per banką prie  elektroninių valdžios vartų, pasirinkite „VMI el. paslaugos”).
2. Viršutiniame horizontaliajame meniu pasirinkite „Deklaravimas“, toliau kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Formos pildymo lange spauskite gaublio ikoną. Ją paspaudus, atsidarys pirmasis paramos vedlio langas.

4.1. Jei parama už 2023 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti”. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą (Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai”) ir spauskite „Tęsti”. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio  mokestinio laikotarpio skiriate. Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.

4.2. Jei paramą už 2024 m. jau skyrėte „Bendrakeleiviams” pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti” galėsite koreguoti jau pateiktus duomenis.

5. Išsaugoję duomenis ar baigę redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”. Suformavus prašymą, jame matysite pasirinktą paramos gavėją ir jam skirtą pajamų mokesčio dalį. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti”.

Prašymai teikti paramą priimami iki 2024 m. gegužės 2 d.

 

Paramą mums galite skirti ir bankiniu pavedimu.

Bankinis pavedimas 

Gavėjas: Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“

Gavėjo sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132

Gavėjo kodas: 300039593

Gavėjo bankas: Swedbank

Mokėjimo paskirtis: Parama

 

Aukų dėžutė

Aukų dėžutė yra mūsų centre (Didžioji g. 34, Vilnius).

 

 

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2024

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.