Mes medijose

2024-04-19, LRT laida „Gyvenimo receptai”. Lietuvos statistika skelbia, kad apie 70 procentų sutuoktinių išsivaikšto skirtingais keliais. Kad ir kaip šokiruoja šie procentai, apie tai, kaip išgyventi skyrybas, kalbame mažai, o taip pat ir apie tai, ką tėvams skiriantis, jaučia vaikai.

2024-04-01, Marijos radijas, laida „Gyvybės medis”. Balandžio 1 dieną minima Tarptautinė melagių ir juokų diena. Kaip palaikyti gerą nuotaiką laidoje kalbasi „Apči“ programos skirtos išsivaduoti ne nuo slogos, o nuo slogios nuotaikos vedėjai Justinas ir Joana Narvidai, bei „Apči“ programos dalyviai Andrius ir Valentina. Laidą veda Rimas Macevičius.

2024-02-27, Marijos radijas, laida „Šeimos židinys”. Pokalbis apie ŠASC „Bendrakeleiviai” veiklas bei apie moters vaidmenį šiandienos visuomenėje ir moters vidinį pasaulį kalba sielovadininkė Elena Jackienė, kalbina ses. Daiva Kuzmickaitė.

 

2024-01-17, XFM radijo laida „Mano vardas Meilė” I dalis. Šiltas ir jaukus pokalbis apie jaukius moteriškus susitikimus programos „Ievos žavesys”  metu ir daugelis kitų temų, kurias palietė šios laidos herojės –  krikščioniškosios moters tapatybės atkūrimo programos „Ievos žavesys“ grupės vadovė Laura Sintija Černiauskaitė ir laidos vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė.

 

2024-01-24, XFM radijo laida „Mano vardas Meilė” II dalis. Šiltas ir jaukus pokalbis apie jaukius moteriškus susitikimus programos „Ievos žavesys” metu ir daugelis kitų temų, kurias palietė šios laidos herojės –  krikščioniškosios moters tapatybės atkūrimo programos „Ievos žavesys“ grupės vadovė Laura Sintija Černiauskaitė ir laidos vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė.

 

2023-10-25, LRT Mažoji studija. Dievo žodis Kasdieniai skaitymai. Antra dalis (nuo 7.00 min) Pokalbis su ŠASC „Bendrakeleiviai” psichologu Arnoldu Jasiūnu ir sielovadininke Sonata Rudokiene apie psichologinę ir dvasinę pagalbą skyrybas išgyvenantiems asmenims, šeimoms ir poroms, patiriančioms skyrybų krizę. Kalbina Jūratė Kuodytė.

 

2023-10-24, LRT Mažoji studija. Dievo žodis Kasdieniai skaitymai. Pirma dalis (nuo 7.47 min) Pokalbis su ŠASC „Bendrakeleiviai” psichologu Arnoldu Jasiūnu ir sielovadininke Sonata Rudokiene apie psichologinę ir dvasinę pagalbą skyrybas išgyvenantiems asmenims, šeimoms ir poroms, patiriančioms skyrybų krizę. Kalbina Jūratė Kuodytė.

 

2023-10-13, Marijos radijas, laida „Renkuosi sutarti”. Dailės terapeutė Daiva Rainytė pasakoja apie paauglių dailės terapiją Šeimos ir asmens saviugdos centre „Bendrakeleiviai“. Kalbina Sigita Zumerytė.

 

2023-09-27, 15min straipsnis. Būna, kad po vieno kito bandymo kurti naują ryšį lipama ant to paties „grėblio“. Taigi, dalis žmonių susiduria su naujais iššūkiais – kaip kurti gyvenimą skyryboms tolstant. Todėl Individualios psichologijos konsultantė Rasa Kardaitė, lydinti išėjimo iš skyrybų krizės grupes ŠASC „Bendrakeleiviai“, nusprendė pakviesti šias grupes baigusius žmones į grupinę savęs pažinimo programą „Kuriu gyvenimą po skyrybų“.

 

2023-09-26, Marijos radijas, laida „Šeimos židinys”. Krikščioniškosios moters tapatybės atkūrimo programa „Ievos žavesys“, nauja programa, kurią ves rašytoja, religinio švietimo magistrė Laura Sintija Černiauskaitė. Laidą veda Lietuvos šeimos centrų koordinatorė Jurgita Pocevičienė.

 

2023-09-20, Marijos radijas, laida „Aktualijos”. Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ atstovai Ilma ir Arnoldas pristato programą, skirtą išėjimui iš skyrybų sukeltos krizės. Laidą veda Rimas Macevičius.

 

2023-09-05, Marijos radijas, laida „Šeimos židinys”. Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ komandos narės Elina ir Rita pristato moterų bendrystės ir saviugdos grupės „Moters perlai“ programą. Laidą veda Lietuvos Šeimos centro vadovė Vijoleta Vitkauskienė.

 

2023-08-27, 15min straipsnis. Grupinė terapija naudinga tuo, kad vaikai pamato, jog su savo patirtimi jie nėra vieni, yra daugiau vaikų, kurių tėvai skiriasi, grupėje jie gali išgirsti skirtingas tėvų skyrybų istorijas ir atrasti būdus, kaip padėti sau susidūrus su sunkumais. Grupėje būdami kartu ir saugioje aplinkoje, vaikai gali įvardinti ir išgyventi tėvų skyrybų sukeltus jausmus, mokosi tinkamai juos išreikšti.

 

2023-07-04, 15min straipsnis.  Teisininkė apie skyrybas: ką svarbu žinoti nutraukiant santuoką ir kiek tai gali kainuoti. Straipsnyje aptariama, kokie scenarijai galimi besiskiriant, kokie iššūkiai laukia. Deja, ne visiems besiskiriantiems pavyksta išsiskirti greitai, lengvai, abipusiu susitarimu pasidalinti turtą, pareigas, atsakomybes, dažniau tai būna atvirkščiai.

 

2023-06-27, LRT laida „10-12”. (nuo 30 min). Tėvų skyrybos vaikams – nelengvas iššūkis. Šioje laidoje šeimos ir saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ psichologė Veronika Klimenkienė aptarė iššūkius, kuriuos patiria 7- 11 metų vaikai besiskiriant tėvams, taip pat dviejų vaikų mama Mariana pasidalino patirtimi, kaip sekėsi jos vaikams dalyvauti vaikų grupėje išgyvenantiems tėvų skyrybas.

 

2022-09-27, LRT laida „Labas rytas, Lietuva”. Kviečiame susipažinti su psichologu ir „Išėjimo iš skyrybų krizės grupės suaugusiems” vadovu – Arnoldu Jasiūnu, kuris laidoje pasakoja, kaip svarbu nelikti vienam skyrybų krizėje.

 

2022-05-03, Marijos radijas, laida „Aktualijos”.Pokalbis apie išėjimo iš skyrybų krizės grupę. Pokalbyje dalyvauja grupės vedantysis, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ psichologas Arnoldas Jasiūnas ir viena iš grupės dalyvių. Laidos vedėja „Lietuvos Šeimos centro” vadovė Vijoleta Vitkauskienė.

 

2021-09-02, Marijos radijas, laida „Aktualijos”. Pokalbis apie „Bendrakeleivių” organizacijos veiklas. Apie kurias pasakoja psichologė Rasa Kardaitė ir sielovadininkas Ramūnas Čeponis. Pašnekovus kalbina Rimas Macevičius.

 

2020-08-05, Žinių radijas, laida „Atviras pokalbis”. Psichoterapeutė: skyrybos yra ir laisvės išraiška. Viena iš laidos dalyvių, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ psichologė psichoterapeutė Asta Groblytė sako, kad vienas sutuoktinis byrančių santykių nepataisys. Prireiks abipusių pastangų. Laidos vedėjas Marijus Gailius.

 

2019-10-21, LRT laida „Čia ir dabar”. Kaip tėvų skyrybas išgyvena paaugliai ir į ką turėtume atkreipti dėmesį?  Apie tai LRT laidoje „Čia ir dabar” kalba „Bendrakeleivių” steigėja, ilgametė Išėjimo iš skyrybų krizės programos vadėja ir supervizorė dr. doc. Rasa Bieliauskaitė.

 

2019-10-21, LRT Mažoji studija laidų autorės ir vedėjos Jūratės Kuodytės asmenyje parengė puikų pokalbių ciklą apie dr. Ingridos Gudauskienės kursą „Asmuo – begalybė ir ribos…”, kurį taip pamėgote. Ačiū mielai Jūratei ir jos pašnekovei, o smalsiesiems – smagaus klausymo!

Pirmoji dalis (nuo 9.10 min).

Antroji dalis (nuo 7.33 min).

Trečioji dalis (nuo 8.45 min).

2019-06-16, Lietuvos radijo Mažoji studija. Kultūra ir religija. Ar bažnyčiai Lietuvoje reikia sielovadininkų? „Dievo yra daug, jo yra visur, jei nebandome atpažinti, kaip ir kur jis reiškiasi, Dievas mums tampa neegzistuojantis. Malonė yra pakankama, kad be antgamtinių galių galėtume gyventi taip, kaip Dievas trokšta. Taip, tam reikia mūsų jautrumo, atidumo…“ – mintimis dalijasi dr. L. Ryliškytė „Mažojoje studijoje“.

2019-04-20. Žinių radijas, laida „Tėvystės įkvėpimai”, tema „Pagalba vaikui, kai tėvai skiriasi”.  Besiskiriančių tėvų bendradarbiavimas su vaiko mokytoju yra labai svarbus vaikui. Pokalbis su individualiosios psichologijos konsultante Rasa Kardaite-Vėlyviene. Ved. Kristina Savickytė.

2019-01-15, LRT, laida „Radijo popietė”. Ką reiškia taip dažnai girdimas skyrybų motyvas – nesutapo charakteriai? Kas iš tikrųjų vyksta, kad prieinama iki skyrybų krizės? Apie lūkesčius, kuriuos vieni kitiems keliame, kurdami santykius ir kaip juos kurti, kad netektų diagnozuoti „nesutapusių charakterių“ laidoje diskutuos psichologė Daiva Selmistraitienė, Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centro Sužadėtinių programų koordinatorius Artūras Svirbutas ir skyrybų grupių savanorė centre „Bendrakeleiviai“ Rita Norvaišaitė. Ved. Agnė Kairiūnaitė.

2019-01-04, LRT, laida „Labas rytas, Lietuva”, tema „Tėvų skyrybos: vaikams padeda vaikai”, žiūrėti nuo 41 min. Viena iš ŠASC „Bendrakeleiviai” steigėjų, psichologė dr. doc. Rasa Bieliauskaitė kalba apie vaikų, išgyvenančių tėvų skyrybas, pagalbą vaikų psichologų vedamose grupėse.

2018-12-25, LRT, laida „Radijo popietė”. „Dėkingumas yra dovana – ir mums patiems, jį jaučiantiems, ir aplinkiniams, su kuriais savo dėkingumu dalijamės“, – sako kunigas Antanas Saulaitis. Jei dėkingumas – tokia didelė dovana, kodėl kartais taip sunku jį jausti ir atrodo, kad dėkoti apskritai nėra už ką? Už ką galime būti dėkingi ir kodėl verta mokytis dėkingumo – pokalbis su kunigu Antanu Saulaičiu. Ved. Agnė Kairiūnaitė.

2018-12-25, LRT, laida „10-12”. Psichologė pataria, kaip ištverti skyrybas: „Neužgydę emocinių žaizdų, naujų santykių nesukursite”. Pokalbis su Mykolo Romerio universiteto profesore, psichologe, šeimos mediatore Jolanta Sondaite ir dviem bendrakeleiviais – Vitaliumi ir Irute.

2017-06-10, Marijos radijas, „Tikėjimo žvilgsniu”. Veronika Kimbrytė kalbina Elvyrą Kučinskaitę – vieną iš „Bendrakelevių” centro įkūrėjų, sielovadininkę, rašytoją.

2017-05-26, Marijos radijas, „Kaip padėti vaikui, kai jo tėvai skiriasi“

2017-04-18, Marijos radijas, „Aktualijos”. Skyrybos išmuša žemę iš po kojų, supurto iki pat šaknų, dažnai nušluodamos visa, kas buvo įprasta. Ir jei vieni kaip šiaudo griebiasi tikėjimo iš naujo jį atrasdami, kiti pyksta ant viso pasaulio – ne tik ant išdavusio sutuoktinio, savęs, bet ir paties Dievo. Aktualijų laidoje „Skyrybos kaip galimybė susitikti su Dievu ir savimi“ apie tai kalbės tėvas Antanas Saulaitis, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ vadovė Daiva Jakštienė ir šiame centre krizines skyrybų grupes lankęs Remigijus. Laidą veda žurnalistė Ieva Urbonaitė-Vainienė.

2017-03-24, Marijos radijas, „Knygų lentynoje”. Apie knygą, kuri neturi pavadinimo. Laidoje pristatoma leidyklos „Alma Littera“ išleista knyga „Be pavadinimo“. Šioje knygoje surinktos tikros žmonių, išgyvenusių artimųjų savižudybę, istorijos. Laidoje dalyvauja istorijas perteikusi Elvyra Kučinskaitė ir savo pasakojimais apie artimojo netektį pasidalinę Jurga, Viktorija ir Justinas. Laidoje kalbėsime apie labai skaudžius išgyvenimus ir ieškosime, kaip susigrąžinti viltį, stiprybę ir džiaugsmą gyventi. Laidą veda Julija Ladigaitė.

2017-03-15, Marijos radijas, „Aktualijos”. Prieš pusantrų metų Šventasis Sostas supaprastino bažnytinės santuokos anuliavimo procedūrą. Ar tai reiškia, kad santuoką pripažinti negaliojančia dabar lengviau? Apie tai „Marijos radijo“ aktualijų laidoje kalbėsimės su Vilniaus arkivyskupijos Bažnytinio tribunolo teisėju, kunigu Vytautu Briliumi, bendrakeleivėmis Diana ir Giedre, kurių santuokos buvo anuliuotos. Tačiau Daiva Bažnytinio teismo sprendimo laukia jau daugiau nei 10 metų.

2017-02-07, Marijos radijas, „Aktualijos”. Kokia išsiskyrusiųjų padėtis Bažnyčioje ir kaip pasiekti, kad išgyvenantys šeimos griūtį jaustų bendruomenės palaikymą?„Marijos radijo“ aktualijų laidoje „Išsiskyrusieji Bažnyčioje“ apie tai kalbasi tėvas Antanas Saulaitis, Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ patirties perdavimo seminare „Kaip lydėti išsiskyrusiųjų savigalbos grupes“ dalyvavusi Rita, laidą veda žurnalistė Ieva Urbonaitė-Vainienė.

2016-11-08, LRT, „Čia ir dabar”. Tema „Skyrybos”. Žurnalistė Agnė Kairiūnaitė skyrybų temomis kalbina išėjimo iš skyrybų krizės grupių vadovę psichologę Astą Groblytę ir centro savanorę Ritą, patyrusią skyrybas.

2016-09-21, Žinių radijas, „Ekspertai pataria”. Psichologė Julija Ladigaitė su 15-mete moksleive Saule tiesioginiame Žinių radijo eteryje kalbėjo apie skyrybas ir jų pasekmių įveikos galimybes. Saulutė vaikystėje „Bendrakeleiviuose” lankė vaikų grupes, tad su klausytojais dalijosi patirtimi, ką jai tai reiškė, kaip ji suprato tėvų skyrybas, ko bijojo ir kodėl jai buvo svarbu būti su vaikais, turinčiais panašios patirties. Julija laidoje pristatė „Bendrakeleivių” renkamą vaikų grupę, atsakinėjo į klausimus.

2016-05-21, Lietuvos radijo Mažoji studija, „Popiežius ir pasaulis. Septintoji diena”. Pokyčius organizacijoje ŠASC „Bendrakeleiviai” pristato iš pareigų besitraukianti vadovė E. Kučinskaitė.

2016-01-17, LRT, „Šventadienio mintys” apie skyrybų krizę ir pagalbą. Interviu su tėvu jėzuitu, vienu iš ŠASC „Bendrakeleiviai” steigėjų, kun. Antanu Saulaičiu SJ.

2015-10-25, Lietuvos radijo Mažoji studija, „Kultūra ir religija”. ŠASC„Bendrakeleiviai“ savo 15 metų veiklą vainikavo knyga „Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti“. Apie tolesnes centro programas, skirtas ne tik krikščionims, bet visiems krizes patiriantiems žmonėms, apie Bažnyčios besikeičiantį požiūrį į išsiskyrusius ir jų buvimą bažnyčios bendruomenėje pokalbis su centro vadove ir knygos sudaryoja Elvyra Kučinskaite ir Vilniaus kunigų seminarijos dvasios tėvu kun. Sauliumi Bužausku.

2015-09-23, Lietuvos radijas, „Toks gyvenimas” su Zita Kelmickaite. Pokalbis apie skyrybas, vaikus po skyrybų. Laidoje diskutuoja Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ programų vadovė Agnė Žemaitytė ir Psichologas psichoterapeutas Andrius Gota.

2015-09-24, Marijos radijas, „Aktualijos”. Programos, skirtos išsiskyrusių šeimų vaikų pagalbai, patirtį atskleidžia organizacijos „Bendrakeleiviai” atstovai. Pašnekovus kalbina Liutauras Serapinas.

2015-09-09, Marijos radijas, „Aktualijos”. Pokalbis su „Bendrakeleivių” bendradarbe psichologe Asta Groblyte ir centro programų dalyve apie skyrybų krizės įveikos programas.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2024

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.