(2024 kovo 26 d.) Sielovadinė savivokos programa „Vidinis kompasas”

 

Eidami Keliu ieškome nuorodų. Kartais jų nematome dėl skubaus tempo, rūko ir miglos širdyje, ego didybės, iki galo nesuvoktos ir neįvertintos savo patirties, įžvalgos trūkumo, bendražygių stygiaus, savęs nepažinimo.

Margaret Silf knyga „Vidinis kompasas” – tik viena iš Kelio nuorodų. Bet gera. Reguliariai skirtas laikas savo vidinei kelionei peržvelgti – ne mažiau geras dalykas. Bendražygiai, kurie mokosi kartu atrasti vidinį kompasą – pats geriausias dalykas.

„Kai mes vieni kitiems patikliai atskleidžiame savo širdies išgyvenimus, patenkame į šventą sritį, kurioje nėra vietos komentarams, kritikai ar pataisymams, čia galimas vien tik atsakas, kylantis iš meilės. Šioje šventoje vietoje Dievas, esantis jumyse, klausosi Dievo, gyvenančio kitame.“

Margaret Silf „Vidinis kompasas”.

 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

Grupės pradžia: 2024 m. kovo 26 d.

Programos trukmė: 17 kassavaitinių užsiėmimų.

Savaitės diena: antradienis

Laikas: 18:15 – 20:15 val.

Grupės dalyvių: apie 6 – 10

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Adresas: ŠASC „Bendrakeleiviai”, Didžioji g. 34, Vilnius.

Grupę palydi: sielovadininkas Ramūnas Čeponis.

Dalyvio įnašas: 230 eur.

 

Registracija

 

Atsiliepimai

Vidinis kompasas padėjo atrasti azimutą (tiesiausią kryptį) giliųjų troškimų link. Atpažinti ir pamilti vidujus baldus. Išgirsti Dievo balsą per vaizduotės maldą. Išgyventi intensyvią bendrystę grupėje. Jaustis priimtam ir suprastam. Tai vertinga, saugi ir mylinti patirtis.

Gytis

 

Rinkausi šią grupę intuityviai, tikėdamasi rasti atsakymus į rūpimus klausimus, ieškodama vidinės stiprybės, padėsiančios priimti man svarbius sprendimus.

Neklydau….

Ši kelionė leido peržvelgti iki šiol nueitą kelią, geriau pažinti save, patirti Dievo artumą, sudėlioti prioritetus.  Čia gavau nuorodą į nepamainomą įrankį – “vidinį kompasą”, kurį nujaučiau turinti savyje, tačiau dėl savo įsitikinimų, prisirišimų ir baimės nevisad galinti jį pasiekti.

Šią savo gyvenimo kelio atkarpą prisiminsiu kaip kupiną prasmingos patirties, vidinės ramybės, šiltų ir jaukių akimirkų su bendražygiais, įkvėpimo ir vilties.

Kristina

 

Atrodo, kad geriau pažįstu Dievą. Jis arčiau, švelniau, paprasčiau yra šalia. Tuo pačiu iš arčiau pamačiau ir save, giliuosius troškimus, baimes, kablius, ant kurių kybau. Išsigrynina esmė. Lieku su tos laisvės troškimu – be baimės prarasti ir vilties laimėti.

Kas tas dvasinis gyvenimas? Ką reiškia „dvasinės paieškos”? Šis dabar itin madingas „užsiėmimas” įgauna aiškią formą – čia sureguliuojamas vidinis kompasas, rodantis kryptį, kur, ką, kaip ir kodėl. O tada jau ramybė.

Radvilė

 

„Vidinis kompasas”  man buvo sugrįžimas į savo vidų – į kas aš esu centrą.

Senokai nebuvau ten užsukęs. Vienam tai padaryti labai sunku. Pamažu, bendromis jėgomis jau galiu pamatyti, kur aš esu ir kurlink rodo mano kompasas. Bendromis jėgomis… Ačiū.

„Vidinį kompasą“ apibūdinčiau kaip sustojusį laiką, artumos laiką,  paguodos laiką, atradimų laiką.

Lukas

 

Planavau lankyti visai kitą grupę, tačiau iki šiol dėkoju Dievui, kad patekau į ​​Vidinį kompasą. Aš nežinau, kaip galima savimi labiau pasirūpinti, ir kaip galima kitam leisti labiau pasirūpinti tavimi, jei ne einant šią Vidinio kompaso kelionę.

Žengdama į šitą kelią pradžioje turėjau daug įvairių ir iki galo neišsigrynintų tikslų. Tiksliai nežinojau, ko einu, kur einu ir su kuo. Intuityviai galvojau apie kažkokią vidinę ašį, kurios, rodos, neturėjau. Jaučiau poreikį pagaliau „​užsiauginti“​ stuburą, kuris nelinktų nuo išorinių ir net vidinių „bangavimų“. Į grupę atėjau tarsi mirusi, ieškodama išeities iš nelengvos situacijos ir labai sutrikusi, „pametusi” save kažkur išorėje. Tikrai sakau – atėjau beveik mirusi. Grupėje pradėjau keltis, išgirdau save, kitus. Pradėjau sveikti. Vidinis kompasas tikrai yra ta grupė, į kurią reikia ateiti visiems liūdintiems, ieškantiems, nerimaujantiems, klausiantiems. Kad ir kas tai būtų, kad ir ko ieškotumėt, klaustumėt. Kad ir ko liūdėtumėt.

​Kornelija

 

Atradau nuostabią bendrystę, kuri sujungė visą mūsų grupę, lyg išgyvenus kartu didžiulę kelionę. Toks jausmas, lyg tapom sielos broliais. Ne visi klausimai rado atsakymus, iškilo daug naujų, bet procesai, kuriuos išjudino „Vidinis kompasas”, tęsis ir tęsis. Aš atradau dvasinio gyvenimo kelio ženklus ir kaip pagal juos orientuotis kasdienybėje. Tiesa, klaidumas nuo to nemažėja. Dėka įžvalgaus vadovės vedimo pradėjau užčiuopti savo vidinę šerdį, kurią iki šiol gaubė rūkas. Todėl džiaugiuosi, o kelionė tęsiasi…

Dangaus Šaudyklė

 

Po krizinės grupės jaučiausi lyg viščiukas, išleistas iš po inkubatoriaus gaubto – nei kur, nei kaip eiti…

Na, o „Vidinio kompaso” programa buvo kelias, įvedantis mane į mano vidinį gyvenimą. Čia pagaliau pradėjau atgauti orumą. Aš labai džiaugiuosi turėjusi „Vidinio kompaso” praktiką. Tikiu, kad pasėta sėkla manyje išaugs iki žydinčio medžio…

Daina

 

Į „Vidinį kompasą” atėjau vedama noro suprasti save, įvardyti sau gyvenimo kryptį. Buvau patyrusi daug nemalonių išgyvenimų, kurie tęsėsi gana ilgą laiką, buvau absoliučia sutrikusi. Pati esu linkusi dramatizuoti, todėl buvau „užstrigusi” neigiamuose išgyvenimuose ir supratau, kad reikia pagalbos iš šalies. Apie „Bendrakeleivius” sužinojau iš draugės, kuri buvo lankiusi krizinę grupę. Susiradau internetinį puslapį ir įdėmiai perskaičiau visų programų aprašymus. Iš visų programų man tinkamiausia pasirodė „Vidinis kompasas”. Ši programa gera tuo, kad net ir neturėjusius dalinimosi savo išgyvenimais (tokia aš ir buvau) patirties žmones skatina išmokti atverti savo sielos dalelę ir papasakoti, kokie jausmai ir mintys kilo, perskaičius kiekvieną skyrių ir atlikus užduotis. Ši programa padeda apmąstyti savo gyvenimą, „įlysti” į savo vidų, prisiminti save ne tik dabartyje, bet ir prieš daugelį metų. Man buvo nelengva susitapatinti su siūlomais vaizdiniais, įsivaizduoti save įvairiose situacijose, bet aš nuolat to mokiausi. Netikėtai pati sau supratau svarbiausią dalyką, kad viskas priklauso tik nuo manęs (ne nuo aplinkinių, sėkmės ar kažkokių aplinkybių). Tai man padėjo sustiprinti savo vidinį „aš”. Buvo nepaprastai gera klausytis kitų grupės narių išgyvenimų, patirčių. Vienos kai ką papildė, kitos – kai ką atvėrė, o kai kurios buvo absoliučiai skirtingos nuo manųjų. „Vidinis kompasas” padėjo suprasti Dievo vietą mano gyvenime, t.y. padėjo atrasti jį iš naujo. Mintis, kad Dievas mane globoja ir saugo, labai palaiko sunkesnėse situacijose. Tai padėjo man surasti ramybę, kuri užėmė nerimo ir netikrumo vietą.

Daiva S.

 

kur aš buvau?

Vaikščiojau, Ieškodamas Dievo….

Ilsėjausi, Nemiegojau, Ilgėjausi, Sapnavau…

Ketvirtadienis…Obuoliai Mums, Pakepti Agnės.

….Saulė Apsikabino Sielas!!!!

kur aš buvau…?

P.S. atsakymas slypi didžiosiose raidėse.

D.

 

 

Komentavimo galimybė išjungta.

BENDRAKELEIVIAI.LT © 2024

El. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimas

Klausk Aukok Dovanų kuponas Naujienlaiškis

   Prašome atlikti pavedimą:

   Įmonė: Šeimos ir asmens saviugdos centras “Bendrakeleiviai”.
   Adresas: Didžioji g. 34, 01128 Vilnius.
   Atsiskaitomoji sąskaita: LT02 7300 0100 8686 3132.
   Mokėjimo paskirtis: už dovanų kuponą.

   Užpildytas kuponas bus išsiųstas jums el. paštu per 24 val. Esant skubai, susisiekite tel. 8644 20883.

   Aš suprantu, kad pinigai už įsigytus dovanų kuponus nėra grąžinami.
   Kupono galiojimas – 1 metai nuo pirkimo dienos.